Tytuł: Sprawdź co nowego w Delphi - w tym spotkanie z Kajto i rekrutacja inżynierów

Jeżeli wiadomość nie wyświetla się poprawnie, zobacz ją online

Delphi na targach IAA we Frankfurcie
Podczas salonu motoryzacyjnego IAA we Frankfurcie Delphi zwraca uwagę na rozwiązania w zakresie mobilności, które sprawiają, że świat staje się bardziej bezpieczny, ekologiczny i połączony.
Centrum Techniczne Delphi w Krakowie
National Geographic TV z wizytą w laboratoriach krakowskiego Centrum Technicznego Delphi.
Kajetan Kajetanowicz zaprasza fanów na stoisko Delphi podczas targów Inter Cars
Kajetan Kajetanowicz, Dwukrotny Rajdowy Mistrz Europy spotka się ze swoimi fanami na stoisku Delphi Product & Service Solutions w trakcie XVI edycji targów Inter Cars w dniach 23-24 września 2017r.
Tarcze hamulcowe Delphi zgodne ze standardem ECE R90
Wprowadzone ostatnio przepisy dotyczące homologacji R90 mają zastosowanie do tarcz lub bębnów hamulcowych w pojazdach zarejestrowanych po 1 XI 2016 r. Tarcze hamulcowe produkowane przez Delphi są zgodne z tymi normami już od kilku lat.
Niesamowity przejazd Kajetana Kajetanowicza
Na co dzień nie dostrzegasz części, które dbają o Twój komfort i bezpieczeństwo. Kajetan Kajetanowicz w niesamowitym filmie promującym asortyment firmy Delphi.
 
Zobacz także

Weź udział w konkursie i wygraj koszulkę!
Czy Ty też ufasz częściom Delphi? Do zdobycia 3 fanklubowe koszulki polo zespołu LOTOS Rally Team.
Aby wziąć udział w zabawie kliknij w przycisk poniżej.
 
Autonomiczna jazda z Delphi
Firma Delphi rozwija technologię autonomicznej jazdy. Firma wykonała drogowe testy swoich rozwiązań w ruchu ulicznym. Testowe BMW przemierzało ulice Pittsburgha.
 
Wiadomość została wysłana przez portal MotoFocus.pl w imieniu firmy Delphi. Wiadomość została przesłana na niniejszy adres zgodnie z wyrażoną przez Ciebie zgodą. Mamy nadzieję, że lubisz nasze newslettery. Jeśli nie, możesz się wypisać.