Tytuł: Sprawdź tarcze XTRA i inne nowości od BREMBO

Jeśli wiadomość nie wyświetla się poprawnie, zobacz ją online .

Sprawdź nowości od BREMBO
Xtra - całkowicie nowa gama tarcz Brembo

Dla nowej gamy tarcz hamulcowych dostępnej w sektorze Aftermarket, Brembo opracowało i wykonało specjalne wiercenie, które łączy przyciągającą wzrok estetykę ze znakomitym i skutecznym działaniem w każdych warunkach hamowania, tak aby podkreślić styl jazdy prawdziwych pasjonatów.

Nawiercane czy nacinane? Dobierz najlepsze tarcze dla siebie

Czy nadal szukasz „czegoś więcej” jeśli chodzi o tarcze hamulcowe, ale nie wiesz co wybrać – tarcze nawiercane czy nacinane? Jakie są zalety każdego z rodzajów? Jakie są przeciwskazania? Nawiercane czy nacinane – oto jest pytanie. Bez obaw – Brembo pomoże rozwiązać ten dylemat. Kończąc czytać ten artykuł będziesz wiedzieć, która z tarcz lepiej spełni Twoje wymagania.

Akademia Hamulcowa Brembo 2.0: Technologia i edukacja

Brembo od zawsze było źródłem fachowej wiedzy dla specjalistów od układów hamulcowych. Dlatego nieodłączną częścią oferty firmy są szkolenia techniczne i informacje o technologicznych nowościach.

Jak rozpoznać oryginalny produkt linii Brembo Aftermarket?

Będąc świadomym potrzeb i oczekiwań swoich klientów, Brembo stale angażuje się w działania przeciwko podrabianiu swoich produktów. Z uwagi na fakt, iż chodzi o elementy aktywnego bezpieczeństwa pojazdu, fundamentalne znaczenie ma gwarancja, że produkt zakupiony i zamontowany w samochodzie klienta to oryginalne Brembo.
Rusza nowa strona BREMBOPARTS

Perełka firmy Brembo ponownie w świetle reflektorów. Strona www.bremboparts.com, dzięki ponad 700 000 wizytom rocznie i 40% powracających odwiedzających, zawsze była punktem odniesienia dla specjalistów w dziedzinie hamulców oraz kierowców, którzy poszukują jakości i ufają produktom marki Brembo.

Zrezygnuj z subskrypcji