Tytuł: Valeo - kompleksowa oferta jednego z czołowych dostawców OE

Jeśli wiadomość nie wyświetla się poprawnie, zobacz ją online .
 Poznaj kompleksową ofertę Valeo
Valeo jest liderem dostaw na pierwszy montaż rozruszników i alternatorów, jednym z czołowych dostawców sprzęgieł, a w swojej ofercie posiada szeroką gamę kół pasowych alternatora i kół zamachowych. Warto zaufać dostawcy z 92-letnią tradycją.
Rozruszniki i alternatory – tylko od lidera dostaw na pierwszy montaż

W kwestii systemów elektrycznych Valeo jest dostawcą numer 1 dla producentów samochodów na całym świecie. Aż 40% nowych aut wyposażonych jest w rozrusznik lub alternator zaprojektowany i wyprodukowany przez Valeo.
Koło pasowe alternatora Valeo – ważne ogniwo układu napędowego silnika

Firma Valeo w swojej ofercie dedykowanej na rynek wtórny posiada szeroką gamę kół pasowych alternatora o jakości oryginalnego wyposażenia. Oferta jest stale poszerzana i zapewnia 92% pokrycie europejskiego parku samochodowego.
Układ przeniesienia napędu? Valeo ma kompleksową ofertę!

Biorąc pod uwagę, że Valeo specjalizuje się w tym segmencie od aż 92 lat, nie powinno to już budzić żadnego zdziwienia. O sukcesie produktów z zielonym logo decydują najlepsze w swoich klasach materiały cierne czy rozwiązania techniczne sprzęgieł.

Hydraulika sprzęgłowa Valeo – po prostu pasuje

Czy wiesz, że co trzeci samochód opuszczający fabrykę wyposażony jest w sprzęgło zaprojektowane i produkowane przez Valeo? Zobacz jak doświadczenie tego multispecjalisty przekłada się na jego ofertę dostępną również na rynku wtórnym części zamiennych.

Zrezygnuj z subskrypcji.