Tytuł: Poznaj nowe produkty Philips

 
Poznaj nowe produkty Philips
Na wrześniowych targach Automechanika we Frankfurcie Philips zaprezentował bezkompromisowe rozwiązania w zakresie oświetlenia samochodowego: żarówki halogenowe RacingVision oraz lampy ksenonowe X-tremeVision i WhiteVision drugiej generacji. Zmienił się także wzór opakowań produktów marki Philips. 
 
Żarówki klasy rajdowej – w Twoim samochodzie na zwykłej drodze
RacingVision dają nawet 150% jaśniejsze światło niż wymagają tego przepisy, dzięki czemu kierowca ma więcej czasu na reakcję, a prowadzenie samochodu staje się przyjemniejsze.

Lampy Ksenonowe nowej generacji
Flagowe produkty technologii ksenonowej – lampy Philips X-tremeVision i WhiteVision – zostały gruntownie unowocześnione. 
 

Walka z podróbkami – certyfikat autentyczności
Na początku 2014 roku Philips jako pierwsza marka w sektorze oświetlenia samochodowego wydała wojnę rosnącej ilości podrabianych części, sprzedawanych w całej Europie.
 

Nowe produkty – w nowych opakowaniach
Philips wprowadził właśnie do sprzedaży nowe wzory opakowań swoich produktów z gamy oświetlenia samochodowego.

Dla wygody i bezpieczeństwa – żarówki wymieniaj parami i rób to regularnie
Nie ma czegoś takiego, jak dobry moment na przepalenie się żarówki. Dlatego oszczędź sobie kłopotu i wymieniaj regularnie od razu dwie.

Matchline – kolory takie, jakimi są naprawdę
Philips wchodzi w nowy segment lamp warsztatowych. Seria Matchline przeznaczona jest dla lakierników i umożliwia precyzyjny dobór odcienia lakieru w każdych warunkach.


Copyright © 2016 Lumileds, Wszelkie prawa zastrzeżone