Tytuł: Sam zobacz... Nowa promocja HELLA

 
 
 
Download images
Sam zobacz...
 
Od początku października będzie można wziąć udział w nowej promocji firmy HELLA, przygotowanej specjalnie z myślą o warsztatach. Do zdobycia praktyczne nagrody - m.in. odzież warsztatowa, lampy LED i urządzenia marki HELLA.

Dla osób, które wezmą udział w nowej akcji promocyjnej HELLA przygotowała nagrody. Są to przydatne w każdym warsztacie pomoce, takie jak: kwasomierze, ładowarki, lampy LED, kombinezony czy rękawice. Aby poznać więcej szczegółów zgłoś się do dystrybutora produktów HELLA i HELLA GUTMANN lub kliknij w poniższy przycisk. Akcja trwa od początku października do 30 listopada 2016 r.
 
 

Celem akcji "Sam zobacz..." jest poprawa bezpieczeństwa na drodze w okresie jesienno-zimowym. Jest ona skierowana do warsztatów samochodowych i zachęca do korzystania z niezawodnych wycieraczek i żarówek samochodowych. Właśnie od jakości i niezawodności tych części w dużej mierze zależy bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego. HELLA rekomenduje także przeprowadzanie diagnostyki pojazdów z użyciem oryginalnych urządzeń HELLA GUTMANN SOLUTION.
 
Pobierz obrazki
Zadbaj o Bezpieczeństwo
 
Pobierz obrazki
 
 
 
Podstawowy i konieczny warunek dobrej widoczności to odpowiednie pióra wycieraczek. W całym okresie eksploatacji zgarniają z przedniej szyby kilka tysięcy litrów wody. Muszą poradzić sobie zarówno z rozmazywaną wilgocią, jak i śniegiem, lodem, owadami i brudną wodą pryskającą spod kół samochodów jadących z przodu. Pióra wycieraczek są jednak także częściami ulegającymi zużyciu i wymagającymi regularnej wymiany w celu zachowania optymalnej widoczności.
  Pobierz obrazki  
 
Atutem wycieraczek HELLA jest bardzo prosta wymiana - dzięki systemowi HELLA EASYCHANGE wystarczy kilka ruchów, aby błyskawicznie wymienić te elementy.
 
  Pobierz obrazki  
Bezpieczeństwo jazdy nocą lub w trudnych warunkach atmosferycznych za dnia gwarantuje odpowiednio dobrane oświetlenie. Firma HELLA ma w swojej ofercie żarówki zalecane do niemal każdego modelu samochodu. Jak dokonać wyboru? Najlepiej skorzystać z katalogu Lumion. Jest to internetowe narzędzie, pomagające znaleźć właściwą żarówkę do konkretnych modeli aut. Na stronie znajdują się też krótkie opisy gamy produktów.
 
 
Pobierz obrazki
 
Niezawodna Diagnostyka
 
Aby poprawnie przeprowadzać przegląd pojazdów swoich klientów pod kątem zagrażających bezpieczeństwu usterek, najlepiej zaopatrzyć się w sprzęt diagnostyczny renomowanej marki. Firma HELLA Gutmann Solution oferuje kompletną gamę urządzeń do wielu zastosowań. Dowiedz się więcej po kliknięciu:
 
 
Pobierz obrazki
 
     
Facebook Google+ Youtube RSS Wypisz się | Regulamin