Tytuł: Elwico: Nowa strategia, rodzinne wartości

Sprawdź najważniejsze wydarzenia tygodnia na motoryzacyjnym aftermarkecie.
Jeżeli wiadomość nie wyświetla się poprawnie, kliknij i zobacz ją w przeglądarce.
 
Elwico - Rodzinna firma z tradycjami
Elwico Serwis Henryk Wieciński to firma, która od ponad 35 lat jest dostawcą usług dla warsztatów samochodowych. Z niewielkiego zakładu elektromechanicznego przekształciła się w wyspecjalizowane przedsiębiorstwo rodzinne. Od początku działa serwis świadczący pełen zakres usług związanych z naprawami i konserwacjami podnośników.

Firma jest obdarzana zaufaniem i ceniona na rynku dzięki rzetelności i odpowiedzialności oraz działaniu opartym na wartościach. Dzięki zaangażowaniu rodziny w działalność handlowo-usługową, podnośniki samochodowe stały się specjalizacją ELWICO.

Firma zapewnia kompleksowe doradztwo w zakresie wyposażenia warsztatu – począwszy od fazy projektowej, aż do momentu przekazania gotowych obiektów do użytku.

ELWICO oferuje pełną gamę podnośników podpodłogowych i naposadzkowych. W ofercie  znajdują się też systemy zarządzania gospodarką olejową w warsztacie, ścieżki diagnostyczne, instalacje pneumatyczne, odciągi spalin i inne urządzenia.

 
    
    
ELWICO nieustannie wprowadza na rynek produkty najwyższej jakości. Dba o ciągłe podnoszenie poziomu obsługi serwisu. Wartościami  rodzinnej firmy są zaangażowanie, przedsiębiorczość, troska i inicjatywa.
    

Efekt synergii, zdobyte know-how, pasja, a także dzielenie się wieloletnimi doświadczeniami, pozytywnie wpływają na rozwój przedsiębiorstwa oraz zwiększenie satysfakcji Klientów biznesowych.

Aktualnie prowadzone są intensywne działania reorganizacyjne. Elwico dąży do wzrostu wartości poprzez kolejne wyzwania. Prowadzą one do poprawy efektywności, dalszej optymalizacji procesów biznesowych, a także zwiększonego zaangażowania w projekty inwestycyjne.

  Wypisz się | Regulamin

MotoFocus © 2015, Wszelkie prawa zastrzeżone.