Tytuł: Fotorelacja z 14. Targów Inter Cars, Zwycięzcy MotoInnowacji

 
Czwartek, 11 Września 2014r.
MotoFocus logo
- - NOWOŚCI - - TECHNIKA - - RAPORTY - - TARGI - - SZKOLENIA - - PRACA - - FILMY - - KONTAKT

Witam,
Mijający tydzień był niezwykle aktywny dla przedstawicieli branży warsztatowej. Na warszawskim Bemowie odbyły się 14. Targi Inter Cars. Impreza stała się okazją do wymiany doświadczeń i poglądów, a także zawierania nowych umów. PKN Orlen nawiązał współpracę z siecią MotoIntegrator.
Firma Castrol zorganizowała debatę na temat przyszłości warsztatów niezależnych.
W trakcie targów, odwiedzający wybrali najbardziej innowacyjny produkt oraz wyposażenie warsztatowe roku. Nasz konkurs MotoInnowacje jak zwykle cieszył się dużym powodzeniem, podobnie jak aktywizująca uczestników targów zabawa Bieg po Wiedzę.
Jeszcze przed rozpoczęciem targów, firma Delphi zaprezentowała nowe stacjonarne centrum szkoleniowe w podwarszawskim Błoniu.
Szczegóły wszystkich wyżej opisanych wydarzeń znajdą Państwo w naszych artykułach.
Z poważaniem
Witold Hańczka
MotoFocus.pl

Publikacje

Miniaturka

Dodatki do paliwa - porady eksperta Liqui Moly Polska Sp. z o.o.

Rafał Kobza, Specjalista ds. Technicznych Liqui Moly Polska, na podstawie wybranych produktów firmy przedstawia, jak wpłynąć na poprawę osiągów i trwałość silnika.

czytaj dalej

Miniaturka

Targi Inter Cars 2014 - fotorelacja

Na trzy dni warszawskie lotnisko Bemowo stało się ogólnopolskim centrum aftermarketu. Tysiące gości odwiedziło największą imprezę branżową roku i z pewnością nie żałuje poświęconego czasu. By...

czytaj dalej

Miniaturka

Debata na temat przyszłości warsztatów niezależnych

Podczas 14. Targów Inter Cars, firma Castrol zorganizowała debatę dotyczącą postrzegania warsztatów nieautoryzowanych przez klientów. Wzięli w niej udział przedstawiciele firm Castrol, Bosch, Inter...

czytaj dalej

Miniaturka

PKN Orlen i MotoIntegrator rozpoczynają współpracę

PKN Orlen rozszerzył zakres funkcjonalności dla użytkowników karty Flota. Dzięki współpracy z siecią Motointegrator, dysponującą rozbudowaną siecią stacji serwisowych, w ramach programu Flota możliwe...

czytaj dalej

Miniaturka

Bieg po wiedzę na 14. Targach Inter Cars

Uczestnicy 14. Targów Inter Cars licznie wzięli udział w kolejnej edycji, przygotowywanego przez nasze portale konkursu - Bieg po Wiedzę. Tym razem, by zwiększyć poziom trudności zabawy,...

czytaj dalej

Miniaturka

MotoInnowacje 2014 - wyniki

Goście 14. Targów Inter Cars dokonali ostatecznego wyboru najlepszych części motoryzacyjnych oraz urządzeń warsztatowych w tegorocznej edycji konkursu MotoInnowacje. Poniżej prezentujemy zwycięzców...

czytaj dalej

Miniaturka

Stacjonarne centrum szkoleniowe Delphi już otwarte

Firma Delphi uruchomiła centrum szkoleniowe dla mechaników w podwarszawskim Błoniu. Nowa placówka będzie uzupełnieniem mobilnego centrum szkoleniowego, które jest już w trasie od 2010r.

czytaj dalej

Miniaturka

Bezpieczna jazda samochodem dzięki firmie Bosch

Hamulce, wycieraczki i żarówki należą do podstawowych elementów pojazdu decydujących o bezpieczeństwie. Niezawodne hamowanie w każdych warunkach, skuteczne oczyszczanie szyby, dobra widoczność - to...

czytaj dalej

Miniaturka

Już wkrótce IX Konferencja Niezależnego Rynku Motoryzacyjnego

Po raz dziewiąty Stowarzyszenie Dystrybutorów i Producentów Części Motoryzacyjnych organizuje konferencję niezależnego rynku motoryzacyjnego. Tym razem odbędzie się ona w budynku Ministerstwa...

czytaj dalej

Praca

Miniaturka

Spółka Lumag zaprasza osoby chcące kontynuować swoją karierę zawodową w branży Automotive do składania ofert na stanowisko:

czytaj dalej

Miniaturka

W związku z realizacją strategii rozwoju spółki poszukujemy najlepszego kandydata na stanowisko kierownicze:

czytaj dalej

Miniaturka

W związku z realizacją strategii rozwoju spółki poszukujemy najlepszych kandydatów na stanowisko w dwóch oddziałach firmy:

czytaj dalej

Wiadomości rynkowe

Miniaturka

Sprzedaż nowych samochodów w Polsce w sierpniu 2014 r.

Spodziewany spadek w porównaniu do lipca, ale zarazem najlepszy sierpniowy wynik od lat - tak ukształtowała się sprzedaż nowych samochodów w Polsce w ostatnim miesiącu wakacji.

czytaj dalej

Wydarzenia z branży

Miniaturka

14. Targi Inter Cars zakończone

Blisko 200 wystawców ze świata motoryzacji, 40 tysięcy gości odwiedzających zarówno Targi, jak i Inter Cars Motor Show, niezliczone godziny szkoleń, prezentacji i rozmów biznesowych, a także...

czytaj dalej

Miniaturka

Rozstrzygnięcie konkursu HELLA

Znamy już rozstrzygnięcia konkursu HELLA. Przedstawiamy prawidłowe odpowiedzi oraz listę osób, do których trafią zestawy upominków.

czytaj dalej

Miniaturka

Jubileusz i rebranding PZL Sędziszów SA

W Sędziszowie Małopolskim odbył się jubileusz PZL Sędziszów S.A., zorganizowany z okazji 75-lecia istnienia fabryki filtrów.

czytaj dalej

Miniaturka

Nowe filie Cer Motor - Siedlce i Elbląg

Firma Cer Motor otworzyła kolejne dwa oddziały - w Siedlcach i Elblągu. Obecnie w kraju działa już 28 jej filii.

czytaj dalej

Miniaturka

Zimmermann, Vege, Veneporte, Flennor oraz BBT na targach Automechanika 2014

Firma Auto Prime zaprasza do odwiedzenia stoisk firm Zimmermann, Vege, Veneporte, Flennor oraz BBT podczas targów Automechanika 2014 we Franfurcie.

czytaj dalej

Miniaturka

MaxLed zamienia się w EinParts Automotive

W związku z rozwojem międzynarodowym, marka MaxLed zostanie zastąpiona inną. W najbliższym czasie sprzedawane towary będą oznaczone logiem EinParts Automotive.

czytaj dalej

Miniaturka

Pierwsze warsztatowe praktyki Jerzego Dudka

Od czerwca tego roku Jerzy Dudek szuka warsztatów, które pomogą mu zdobyć wiedzę techniczną, przydatną w przygotowaniach do wyścigów samochodowych. W konkursie zorganizowanym przez słynnego bramkarza...

czytaj dalej

Miniaturka

Mahle na targach Automechanika 2014

Mahle Aftermarket na tegorocznych targach Automechanika we Frankfurcie zaprezentuje kilka premier. Asortyment produktów firmy zostanie rozszerzony o wyposażenie warsztatu. Pojawią się także nowe...

czytaj dalej

Miniaturka

Master Sport Automobiltechnik doceniony przez ZF

ZF Friedrichshafen AG poprzez swoją fabrykę ZF Hungaria Kft. zaprosiła firmę Master Sport do udziału w Forum Dostawców komponentów koncernu ZF Wartość roczna planowanych obrotów to 240 mln euro.

czytaj dalej

Miniaturka

Targi Auto Expo Parts, Tires & Service

Warszawskie Centrum MT Polska będzie areną pierwszych Międzynarodowych Targów Auto Expo Parts, Tires & Service. Impreza startuje w czwartek, 11 września.

czytaj dalej

Miniaturka

Tedgum na targach Automechanika 2014

Firma Tedgum - polski producent elementów metalowo-gumowych - zaprezentuje swoje wyroby na międzynarodowych targach Automechanika we Frankfurcie.

czytaj dalej

Nowości z rynku

Miniaturka

Technologia Shell PurePlus

Od ponad 40 lat Shell udoskonala technologię pozwalającą na zmianę stanu skupienia gazu ziemnego w ciecz. Dzięki temu firma pozyskuje paliwa, środki smarne i inne surowce przydatne w branży...

czytaj dalej

Miniaturka

Nowy katalog online dla części Meyle

W sieci jest już dostępny najnowszy katalog części Meyle. Ułatwia on dostęp do danych ponad 17 500 części zamiennych.

czytaj dalej

Miniaturka

Nowa turbosprężarka do BMW w Moto-Remo

Oferta Moto-Remo poszerzyła się o nową turbosprężarkę MHI o numerze 49335-00584, przeznaczoną do samochodów marki BMW.

czytaj dalej

Miniaturka

Nowy asortymentu czujników NGK

Na tegorocznych targach Automechanika firma NGK Spark Plug Europe zaprezentuje nowy asortyment czujników przeznaczonych na rynek wtórny, który składa się w całości z produktów dostępnych do tej pory...

czytaj dalej

Miniaturka

Nowości produktowe HC-CARGO (W.37)

HC-CARGO poszerzyło ofertę o nowe skraplacze klimatyzacji oraz alternator.

czytaj dalej

Miniaturka

Nowy katalog przewodów i cewek zapłonowych Sentech

Sentech wydał nowy katalog książkowy przewodów i cewek zapłonowych do wszystkich pojazdów z zapłonem iskrowym. Zawiera on 2 000 referencji przewodów zapłonowych i ponad 800 referencji cewek.

czytaj dalej

Promocje u dystrybutorów

Miniaturka

Promocyjne punkty ProfiBonus za zakupy w Moto-Profilu

Moto-Profil umożliwia zdobycie dodatkowych punktów ProfiBonus przy zakupie produktów wybranych marek. Na klientów kupujących produkty marki NTN SNR czeka też nagroda dodatkowa.

czytaj dalej

Miniaturka

Promocja Magneti Marelli na urządzenia do ogumienia i geometrii

Do każdego urządzenia do geometrii lub zestawu montażownicy z wyważarką, Magneti Marelli dodaje ładowarkę mikroprocesorową BAT-5 i pakiet 100 rękawiczek nitrylowych za 1 zł.

czytaj dalej

Szkolenia

Szkolenia Magneti Marelli

Firma Magneti Marelli zaprasza do udziału w szkoleniach. Poniżej przedstawiamy tabelę z opisem tematyki, miejsca oraz ceny szkoleń.

czytaj dalej


Jeśli chcesz się podzielić swoją opinią lub masz jakieś sugestie dotyczące naszego serwisu skontaktuj się z nami na adres info@motofocus.pl.

Otrzymujesz tą wiadomość, ponieważ jesteś zarejestrowany na MotoFocus.pl i zgodnie z OWU wyraziłeś zgodę
na otrzymywanie e-maili. Jeśli nie chcesz być dłużej informowany o nowościach z rynku motoryzacyjnego,
kliknij tutaj, aby usunąć swój adres z listy adresowej.

MotoFocus © 2011, Wszelkie prawa zastrzeżone.