Tytuł: Czy wulkanizacja się opłaca? Meta Tip-Topol Tour 2013

 
Czwartek, 26 Września 2013r.
MotoFocus logo
- - NOWOŚCI - - TECHNIKA - - RAPORTY - - TARGI - - SZKOLENIA - - PRACA - - FILMY - - KONTAKT

Witam,
Tej jesieni pogoda szybciej niż zazwyczaj przypomniała nam, że zbliża się sezon wymiany opon. W związku z tym, w ramach naszej nowej ankiety pytamy Czytelników, co sądzą o warsztatach wulkanizacyjnych jako pomyśle na biznes.
Wiele wspólnego z wulkanizacją ma także nasza relacja z ostatniego w tym roku przystanku imprezy Tip-Topol Tour. Była ona związana z 25-leciem firmy i rekordowa pod względem frekwencji.
Z poważaniem
Witold Hańczka
MotoFocus.pl

Najnowsze publikacje

Miniaturka

Finał Tip-Topol Tour - relacja

Trasa tegorocznego Tip-Topol Tour dobiegła końca. Cykl, składał się z 11 imprez, zorganizowanych w różnych częściach Polski. Ostatnim punktem trasy była bełchatowska hala Energia. Wiemy już, że...

czytaj dalej

Miniaturka

Czy wulkanizacja się opłaca? - ankieta

Dość powszechnie spotykana jest opinia, że usługi wulkanizacyjne to szansa na dobry interes. Konkurencja jest duża, ale klientów też nie brakuje, zwłaszcza przed sezonem zimowym i po jego zakończeniu....

czytaj dalej

Miniaturka

Wybieramy najpiękniejszą hostessę Targów Inter Cars - wyniki

Spontanicznie zorganizowane głosowanie na najpiękniejszą hostessę Targów Inter Cars przyciągnęło bardzo duże grono naszych Czytelników. Dziękujemy za udział w ankiecie i przedstawiamy jej wyniki.

czytaj dalej

Miniaturka

Naprawiamy z Texą - BMW serii 1 - rozwiązanie

Informacja o zużyciu okładzin hamulcowych nie chce zniknąć z wyświetlacza pokładowego BMW. Jakie czynności należy przeprowadzić, by rozwiązać problem? Przedstawiamy najszybszy sposób rozwiązania...

czytaj dalej

Miniaturka

Filmowa relacja z targów Inter Cars 2013

Inter Cars SA udostępnił trzy krótkie filmiki, relacjonujące tegoroczne 13. Targi Części Zamiennych, Narzędzi i Wyposażenia Warsztatów.

czytaj dalej

Praca

Miniaturka

Firma Johnson Controls Akumulatory Sp. z o.o. - oddział międzynarodowego koncernu - z siedzibą w Katowicach, poszukuje pracownika na stanowisko:

czytaj dalej

Miniaturka

W związku z dynamicznym rozwojem działu Specialty Lighting poszukujemy osoby na stanowisko:

czytaj dalej

Miniaturka

Zatrudnimy:

czytaj dalej

Miniaturka

Firma Johnson Controls Akumulatory Sp. z o.o. - oddział międzynarodowego koncernu - z siedzibą w Katowicach, poszukuje pracownika na stanowisko:

czytaj dalej

Technika

Miniaturka

Prawidłowy montaż elastomerowej uszczelki pokrywy głowicy cylindrów

W ciągu ostatnich lat metalowe pokrywy zaworów w silnikach spalinowych zostały sukcesywnie zastąpione przez pokrywy, wykonane z tworzywa sztucznego. Prezentujemy instrukcję prawidłowego montażu.

czytaj dalej

Miniaturka

Wymiana oleju w automatycznych skrzyniach biegów - porady ZF

Do trwałości skrzyń ZF przyczynia się wysokowartościowy, częściowo lub pełnosyntetyczny olej LifeguardFluid, którym napełniane są już na etapie produkcji. W normalnych warunkach może on skutecznie...

czytaj dalej

Wydarzenia z branży

Miniaturka

Motoryzacja na III Targach China Expo Poland

Ponad 5100 osób odwiedziło III Targi China Expo Poland, które odbyły się w Warszawie. Zaprezentowano tam między innymi chińskie części i akcesoria motoryzacyjne, jednoślady, a także elektryczne...

czytaj dalej

Miniaturka

Sentech w podręcznikach szkolnych

GG Profits – producent przewodów zapłonowych Sentech udostępnił materiały techniczno-informacyjne dotyczące przewodów zapłonowych do publikacji nowego podręcznika szkolnego.

czytaj dalej

Miniaturka

DENSO podpisuje nowe kontrakty OE

Części DENSO będą montowane jako oryginalne wyposażenie w kolejnych, najnowszych modelach samochodów. Firma wygrała przetargi na dostawę oryginalnych części między innymi do Volkswagena up! i kilku...

czytaj dalej

Wiadomości rynkowe

Miniaturka

Sprzedaż samochodów osobowych: spadek w Europie, wzrost w Polsce

W ciągu ośmiu miesięcy 2013 r. w krajach członkowskich UE zostało zarejestrowanych ponad 7,8 mln nowych samochodów osobowych, czyli o ponad 5% mniej niż rok temu. Na tym tle dobrze prezentuje się...

czytaj dalej

Miniaturka

Nicolas de Gaudemont Globalnym Dyrektorem Grupy UFI ds. Aftermarketu

W wyniku trwającej reorganizacji Grupy UFI Filters, Nicolas de Gaudemont objął stanowisko Globalnego Dyrektora ds. Aftermarketu w Grupie UFI Filters.

czytaj dalej

Nowości z rynku

Miniaturka

Tarcze Brembo malowane w technologii UV - całkowicie nowa oferta

Trzy cechy wyznaczające nowe standardy dla tarcz malowanych to: doskonały wygląd, praktyczny montaż i troska o środowisko. Brembo, jako pierwsze wprowadza na Aftermarket innowacyjny produkt i...

czytaj dalej

Miniaturka

Podręcznik "Diagnostyka pojazdów samochodowych"

Uczniowie szkół średnich o profilu samochodowym oraz osoby chcące poszerzyć swoją wiedzę z zakresu diagnostyki samochodowej mogą już kupić książkę "Diagnostyka pojazdów samochodowych", autorstwa...

czytaj dalej

Miniaturka

Akumulatory Cartechnic w ofercie Inter Cars SA

W ofercie Inter Cars SA pojawiły się nowe akumulatory niemieckiej firmy Cartechnic. Uzupełnią one gamę akumulatorów o pojemności, których nie ma w ofercie 4MAX, np.53Ah, 56Ah, 72Ah.

czytaj dalej

Miniaturka

Nowy katalog świec zapłonowych i żarowych Denso

Denso udostępniło nowy katalog świec zapłonowych i żarowych na sezon 2013/14, przeznaczony na rynek wtórny. Katalog zawiera 1 917 dodatkowych zastosowań dla najnowszych i najbardziej popularnych...

czytaj dalej

Miniaturka

Nowe przekładnie kierownicze bez wspomagania w Lauber

Lauber wprowadził do swojej oferty nowe przekładnie kierownicze do samochodów bez wspomagania kierownicy. Referencje są kierowane do popularnych w Polsce modeli.

czytaj dalej

Miniaturka

Nowe części hydrauliczne Metelli

Grupa Metelli zwiększyła ofertę części hydraulicznych. Pojawiły się referencje do popularnych samochodów grupy VAG, Opla i Renault.

czytaj dalej

Miniaturka

Zimowe płyny i koncentraty do spryskiwaczy w ofercie Inter Cars SA

W ofercie Inter Cars znajdują się nowe zimowe płyny i koncentraty do spryskiwaczy 4MAX NANO. Dostępna jest także gama koncentratów firmy Cartechnic.

czytaj dalej

Miniaturka

Nowy biuletyn Nissens News

W wrześniowym wydaniu Nissens News zaprezentowano dziewiętnaście nowych pozycji w asortymencie.

czytaj dalej

Miniaturka

Setki nowych referencji w Polcar

Firma Polcar rozszerzyła swoją ofertę o ponad 950 referencji. Są to przede wszystkim lusterka i ich części, elementy nadwozia, termika, części zawieszenia, oświetlenie, układy hamulcowe i filtry.

czytaj dalej

Miniaturka

Nowe etykiety zimowych płynów do chłodnic 4Max

Marka 4Max odświeża etykiety swoich płynów do chłodnic klasy G11 oraz G12+. Odświeżone zostały opakowania zarówno gotowych płynów, jak i koncentratów.

czytaj dalej

Wyposażenie warsztatów

Miniaturka

Zestaw dydaktyczno-treningowy w ofercie Werther

Zestaw HV 1000 Training Case został opracowany z myślą o jednostkach szkoleniowych i instytucjach edukacyjnych szczebla zawodowego i wyższego. Produkt jest dostępny w ofercie Werther.

czytaj dalej

Miniaturka

Aktualizacja oprogramowania IDC4 CAR

Firma TEXA wydała aktualizację oprogramowania CAR do wersji 52. Nowa wersja zawiera ponad 6 000 nowych opcji diagnostycznych. Producent skupił się na zwiększeniu pokrycia pojazdów azjatyckich i...

czytaj dalej

Miniaturka

Michelin docenia urządzenia Teco

Firma Michelin zaaprobowała jakość urządzeń Teco. Producent opon wyposażył swoje centrum szkoleniowe w Clermont-Ferrand w montażownice Teco 36 Special, wyważarki Teco 68 oraz Teco 68/PLUS.

czytaj dalej

Miniaturka

Wyważarki i montażownice Hofmann w centrum szkoleniowym Michelin

Niemiecki Oddział firmy Michelin potwierdził, że w swoim centrum szkoleniowym w Karlsruhe korzysta z montażownic i wyważarek firmy HOFMANN.

czytaj dalej

Promocje u dystrybutorów

Miniaturka

Promocja Specol w Auto Partner S.A.

Firma Auto Partner S.A. przygotowała kolejną akcję promocyjną dla swoich klientów. Tym razem dotyczy ona olejów oraz płynów do chłodnic marki Specol.

czytaj dalej

Miniaturka

Mocne uderzenie - promocja akumulatorów w Inter Cars

Zakupy akumulatorów marek Bosch, Varta, Exide, 4MAX i Cartechnic w Inter Cars są teraz premiowane bonem zakupowym IC. Akcja trwa tylko do 30 września.

czytaj dalej

Miniaturka

LE-GUM przedłuża potrójną promocję

Firma LE-GUM przedłużyła, obowiązujące pierwotnie do końca września, trzy promocje zestawów maszyn. Przy zakupie dwóch urządzeń, klient otrzyma w prezencie (lub obniżonej cenie) jedno z kilku urządzeń...

czytaj dalej

Miniaturka

Jubileuszowa promocja urządzeń Launch

Z okazji 10-lecia istnienia firmy Launch na polskim rynku, jej generalny dystrybutor wprowadził promocyjne warunku zakupu urządzeń do geometrii, podnośników i montażownic.

czytaj dalej

Miniaturka

Promocja ATIMA Polska

Firma ATIMA Polska zaprasza do skorzystania z sezonowej promocji. Dotyczy ona urządzeń warsztatowych firmy ATH Heinl.

czytaj dalej


Jeśli chcesz się podzielić swoją opinią lub masz jakieś sugestie dotyczące naszego serwisu skontaktuj się z nami na adres info@motofocus.pl.

Otrzymujesz tą wiadomość, ponieważ jesteś zarejestrowany na MotoFocus.pl i zgodnie z OWU wyraziłeś zgodę
na otrzymywanie e-maili. Jeśli nie chcesz być dłużej informowany o nowościach z rynku motoryzacyjnego,
kliknij tutaj, aby usunąć swój adres z listy adresowej.

MotoFocus © 2011, Wszelkie prawa zastrzeżone.